MARMARİS HERŞEY DAHİL TEKNE TURU

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

MARMARİS HERŞEY DAHİL TEKNE TURU

, Marmaris Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Günlük Turlar
 • Alt Kategori :
  Günlük Tekne Turu
 • Süre :
  Günübirlik
 • Günler: :
  HERGÜN
 • Dahil: :
  Transfer,öğle yemeği,sigorta, meşrubat,bira ve şarap.
 • Haric: :
  DVD VE FOTOĞRAFLAR
 • Cıkış: :
  10:00
 • Dönüş: :
  18:00

Marmaris herşey dahil Tekne turuyla tüm gün boyunca güneşlenmenin ve yüzmenin tadını çıkaracaksınız.Herşey dahil tekne turlarımız 5 farklı yüzme molasıyla yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği aktivitelerdendir.

143 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

MARMARİS HERŞEY DAHİL TEKNE TURU Kalkış: Marmaris Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
20/10/2020-31/10/2020
143 TL
(1-6) 0 TL
(7-12) 72 TL
(1-6) 0 TL
(7-12) 72 TL
(1-6) 0 TL
(7-12) 72 TL

Fiyata Dahil Olanlar

Transfer,öğle yemeği,sigorta, meşrubat,bira  ve şarap.

Fiyata Dahil Olmayanlar

DVD+FOTOĞRAFLAR

Marmaris herşey dahil Tekne turuyla tüm gün boyunca güneşlenme,dalış,yüzme ve balık tutma keyfinin tadını çıkaracaksınız.Herşey dahil tekne turlarımız 5 farklı yüzme molasıyla yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği aktivitelerdendir.

Marmaris Tekne Turumuz saat 10 gibi limandan ayrılmamızla başlıyor. İlk başta denizin üstünden Marmaris manzarasını izleyebilirsiniz. Daha sonra İlk durağımız olan Cennet Adası. Balık çiftliğinde verdiğimiz mola ile balıkları besleyebilir veya fotoğraf çekebilirsiniz. Balık çiftliğinden ayrıldıktan sonra bir sonraki durağımız olan Fosforlu Mağaraya doğru hareket ediyoruz. Fosforlu Mağarada yaklaşık 15 Dakika dilek ve fotoğraf molası veriyoruz. Dilek mağarası olarakta geçen bu mağarada bozuk paralarınız ile dilek tutabilirsiniz. Gün boyu paralar toplanıyor haberiniz olsun :). Fosforlu Mağaranın yanında bulunan Akvaryum Koyu ilk yüzme molamızın gerçekleştiği yer. Sabah uykunuz ağır ise size uykunuzdan uyanma ve güne yeniden başlamak için unutulmaz bir yer. Akvaryum mağarasında ister yüzebilir , isterseniz gözlük ekipmanlarımızla dalarak balıkları izleyebilirsiniz. Akvaryum koyu berrak olduğu için denizin dibini 5 mt. üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz. Akvaryum koyundan sonraki durağımız Amos koyudur. Amos koyunda ilk başta yüzme molası , ardından ise yemek servisimiz başlıyor. Yemek menümüz Izgara tavuk , köfte , makarna ve salata şeklindedir. Amos koyundan sonraki durağımız yaklaşık 1.5 saat durduğumuz ünlü Turunç köyüdür. Turunç köyünde isterseniz köyü gezebilir , dilersenizde plajda deniz keyfi yapabilirsiniz. Turunç özellikle Pazartesi günü olan Pazarı ile alışveriş yapmak isteyen turistlerin  tercih ettikleri yerlerden birisidir. Turunç köyünden sonra son durağımız olan Yeşil Denizde yüzme molası veriyoruz. Dağ eteğinde bulunan bu koya bütün tekneler öğleden sonra uğruyor. Öğleden sonra dağın gölgesinin gelmesiyle koy yeşil rengini aldığı için , adını yeşil deniz olarak almıştır. Yeşil denizdeki son yüzme molasını veriyoruz ve İçmeler üzerinden Marmaris’e dönüş yolculuğumuz başlıyor. Teknemiz Limana yanaştıktan sonra servislerimiz tekrar sizi otellerinize bırakıyor. Sizde bu güzel turumuzla bize katılabilir. Marmariste yapılması gereken aktivitelerden birisi olan Herşey dahil tekne turumuza katılabilirsiniz.

Tur Programı

Ulaşım

Marmaris ve İçmeler otellerinden servis ücretsizdir