JEEP SAFARİ

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

JEEP SAFARİ

, Fethiye Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Günlük Turlar
 • Alt Kategori :
  Turlar
 • Süre :
  Günübirlik
 • Günler: :
  Hergün
 • Dahil: :
  Transfer ve öğlen yemeği
 • Haric: :
  İçecekler,Kişisel harcamalar
 • Cıkış: :
  08:30
 • Dönüş: :
  18:00
 • Servis ile Alınma Bölgeleri: :
  Hisaronu, Ovacık, Oludeniz and Calis Beach

Eğlenmek isteyen, unutulmaz maceralar yaşamak isteyen tüm ruhu genç, maceraperest misafirlerimizi bekliyoruz. Bu turumuzda eğlence, macera bir de kültürel aktivitelerin hepsini bulabilirsiniz.

184 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

JEEP SAFARİ Kalkış: Fethiye Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
20/10/2020-31/10/2020
184 TL
(1-4) 0 TL
(1-4) 138 TL
(1-4) 138 TL

Fiyata Dahil Olanlar

Rehberlik hizmeti, ulaşim, açık büfe öğle yemeği, sigorta

Fiyata Dahil Olmayanlar

SAKLIKENT KANYON GİRİŞİ,İÇECEKLER,KİŞİSEL ACTİVİTELER

  İşte size eğlence, özgürlük ve su  dolu birgün yaşama fırsatı..

 Jeep safari denince akla doğayla baş başa dolu dolu bir gün, eğlence ve adrenalin gelse de bu turu unutulmaz yapan yol güzergahında  olan antik yapılardır.

 Sabah otellerden alınmanızla başladığımız turumuza 14 kişilik jeepler ile hem güvenliğinizi hem de eğlencenizi garanti ediyoruz. Deneyimli şoförler eşliğinde konvoy halinde başlayan turumuz Saklıkent e doğru devam ederken su tabancalarınızı hazır bulundurmayı unutmayın. ilk durak yerimiz olan  buram buram tarih kokan Tlos'un antik kentinin etekleri oluyor.

  Rehberimizin sizlere o tarihin en kahraman komutanı Bellerophentes ile uçan at Pegasus'un Chimera adındaki canavara karşı kazandığı zaferin tasvir edildiği kaya mezarları hakkında verecek olduğu bilgiler eşliğinde ikinci durak yerimiz olan YAKAPARK doğal orman parkını ziyaret ederken köylü bayanların yaptığı gözlemelerden tadabilirsiniz. Alabalık çiftliğini ziyaret ederken soğuk soğuk akan suların fısıldadığı melodiler eşliğinde dinlendikten sonra  sizleri alabalığı ile meşhur, doğası ile eşsiz olan restaurantımıza lezzetli bir öğle yemeği sunmak için Saklıkent e gidiyoruz.

SAKLIKENT turumuzun en özel ziyaret alanıdır. Yaklaşık 18 km uzunluğunda 300 m yüksekliğinde eşsiz bir atmosfere sahip olan bu kanyonun sizleri büyüleyeceğinden eminiz.Yaklaşık 2 saat boyunca kanyonda yürüyebilir, rafting yapabilir gününüze ayrı bir renk katabilirsiniz. Turumuzun en kirli durağıda çamur banyosudur. Tamamıyla killi çamurdan oluşan cilt hastalığına iyi geldiği bilinen çamur banyosunda geri dönüş yolculuğuna çıkmadan önce vaktimizi değerlendiriyor ve sizleri Çalış Plajının o müthiş günbatımının izlendiği sahile getiriyoruz. Biraz daha yüzmek ve dinlenmek için son fırsatları değerlendirip sizlere veda ediyoruz.

 Eğlenmek isteyen, unutulmaz maceralar yaşamak isteyen misafirlerimize sunduğumuz bu programda tüm ruhu genç, maceraperest misafirlerimizi bekliyoruz. Bu turumuzda eğlence, macera bir de kültürel aktivitelerin hepsini bulabilirsiniz.

 Tura katılırken lütfen yanınıza yedek kıyafet, su tabancası ve fotoğraf makinenizi almayı unutmayın.

Tur Programı

Ulaşım

Ölüdeniz,Hisarönü,Ovacık  ve Çalış Bölgelerindeki Otellerden alınma ve otele geri bırakılma ücretsizdir.